Black Friday 2020

Black Friday 2021 – zaprezentuj swój produkt, usługę, narzędzie

Black Friday 2021, Cyber Monday 2021, Dzień Darmowej Dostawy, czy też świąteczne akcje promocyjne są doskonałą okazją, aby zaprezentować produkt lub usługę. W artykułach promocyjnych można połączyć prezentację narzędzia wraz z aktualnymi ofertami specjalnymi, co może dodatkowo podnieść sprzedaż.

Na blogu TechFormator.pl istnieje możliwość opublikowania artykułu, najczęściej w formie recenzji. Artykuły pisane są przeze mnie osobiście. Na wszystkie realizacje wystawiam faktury VAT. Jeżeli chcesz podjąć współpracę, zapraszam do kontaktu.

3 komentarze

Kliknij tutaj aby skomentować
  • Napisałem do pana wiadomość z zapytaniem o wycenę. Proszę o odpowiedź.

    • Nie otrzymałem od Ciebie żadnych namiarów. W sprawie reklamy proszę pisać bezpośrednio na adres kontakt(małpa)techformator.pl Na wszystkie wiadomości odpisuje.

O autorze

Mariusz Kołacz

Freelancer z ponad 10 letnim doświadczeniem, specjalizujący się w marketingu internetowym dla e-commerce. Prowadzi kompleksowe kampanie SEO, Google ADS, Facebook ADS dla małych i dużych przedsiębiorstw. Po godzinach bloguje na tematy związane z SEO i IT oraz zgłębia tajniki medycyny i parapsychologii.