Black Friday
Aktualności

Black Friday 2023 – zaprezentuj swój produkt, usługę, narzędzie

Black Friday 2023, Cyber Monday 2023, Dzień Darmowej Dostawy 2023, czy też świąteczne akcje promocyjne są doskonałą okazją, aby zaprezentować produkt lub usługę. W artykułach promocyjnych można połączyć prezentację narzędzia wraz z aktualnymi ofertami specjalnymi, co może dodatkowo podnieść sprzedaż.

Na blogu TechFormator.pl istnieje możliwość opublikowania artykułu, najczęściej w formie recenzji, dozwolone są również inne formy artykułów. Szybkie terminy realizacji. Po szczegóły zapraszam do działu reklama na blogu.

Na wszystkie realizacje wystawiam faktury VAT. Jeżeli chcesz podjąć współpracę jednorazową lub stałą, zapraszam do kontaktu.

O autorze

Mariusz Kołacz

Z zawodu mgr inż. informatyk, zwolennik nowoczesnych technologii i fan Nikoli Tesla. Prowadzi kilka blogów o tematyce technologicznej. Po godzinach lubi przeczytać dobrą książkę, pozwiedzać ciekawe miejsca w Polsce lub spędzić wolny czas na łonie natury.

3 komentarze

  • Napisałem do pana wiadomość z zapytaniem o wycenę. Proszę o odpowiedź.

    • Nie otrzymałem od Ciebie żadnych namiarów. W sprawie reklamy proszę pisać bezpośrednio na adres kontakt(małpa)techformator.pl Na wszystkie wiadomości odpisuje.

Kliknij tutaj aby skomentować