Tabliczka z napisem Black Friday

Najlepsze promocje SEO na Czarny Piątek 2019 i Cyberponiedziałek

Każdego roku organizuje wielką akcję informacyjną na Facebooku o dostępnych promocjach na Black Friday i Cyber Monday. Tym razem nastąpi zmiana, informacje o promocjach znajdziesz w tym miejscu!

Pojawią się tutaj najciekawsze promocje na Cyber Monday i Black Friday w 2019 roku – związane nie tylko z branżą SEO, ale również ogólnie z SEM, Social Media. Najprawdopodobniej umieszczę tutaj także oferty niezwiązane bezpośrednio z branżą marketingową 🙂

Kiedy w 2019 roku wypadnie Czarny Piątek i Cyberponiedziałek?

Cyberponiedziałek w 2019 roku wypada 2 grudnia, z kolei Czarny Piątek w dniu 29 listopada. Należy spodziewać się, że wiele promocji będzie dostępnych przez cały Black Friday Week, aż do poniedziałku 2 grudnia 2019, a czasem nawet do dnia DDD (Dzień Darmowej Dostawy), który w 2019 roku wypadnie dopiero 10 grudnia.

Oferty na Cyber Monday 2019 i Black Friday 2019 będą publikowane systematycznie, gdy tylko otrzymam wiarygodne informacje o danej promocji lub sam ją znajdę.

Jakich obniżek można się spodziewać?

Analizując dane z 2017 i 2018 roku zniżki na Black Friday były największe, wynosiły nawet 90%. Być może trend w tym roku się odwróci i wysyp prawdziwych zniżek będzie dopiero na Cyber Monday. Zobaczymy!

Jakich ofert promocyjnych można się spodziewać?

Z pewnością nie zabraknie informacji o promocjach na różnego typu narzędzia marketingowe, narzędzia SEO, SEM, Social Media, jak również usługi hostingowe, certyfikaty SSL czy też domeny. Sporo informacji będzie o skórkach (templatkach) i wtyczkach (pluginach) do popularnych systemów CMS: WordPress, Joomla, Drupal, skryptów e-commerce typu Prestashop, Magento, WooCommerce – ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonalności, które pozwolą na zwiększenie sprzedaży, lub które usprawnią (automatyzują) kwestie SEO, SEM, Social Media – zarówno w sklepie internetowym (sprzedaż on-line), jak również i w innych kanałach sprzedażowych.

Jak zweryfikować daną promocję?

Czarny Piątek i Cyberponiedziałek to doskonała okazja aby nie tylko zyskać… ale i stracić, dlatego każdego czytelnika namawiam do własnoręcznego zweryfikowania danej promocji. Każdą promocję wstępnie sprawdzam, ale jestem tylko człowiekiem i mogę pomylić się w ocenie. Za umieszczone tutaj informacje nie odpowiadam i apeluję o zdrowy rozsądek, weryfikowanie każdej dostępnej promocji, na tej stronie oraz innych.

Przygotowałem również poradnik, który koniecznie przeczytaj przed Czarnym Piątkiem i Cybernetycznym Poniedziałkiem!

Przeczytaj: Jak nie dać się oszukać podczas Black Friday 2019 i Cyber Monday 2019

Poniżej znajdziesz listę najciekawszych promocji w 2019 roku…

O autorze

Mariusz Kołacz

Informatyką i nowymi technologiami zajmuje się od ponad 15 lat. Od 2008 roku moją drugą pasją jest marketing internetowy. Aktualnie prowadzę agencję reklamową, gdzie realizuję projekty z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych (SEO), reklamy na Facebooku i Google ADS (Google AdWords) oraz w zakresie optymalizacji konwersji w sklepach internetowych. Oprócz tego tworzę narzędzia SEO, piszę teksty, projektuję strony internetowe przyjazne SEO, w wolnych chwilach czytam literaturę z tematyki medycyny, parapsychologii.

Skomentuj

Kliknij tutaj aby skomentować