comment-user

Aktualizacja listy stron z CommentLuv

W związku ze sporą aktualizacją PageRank, korektą atrybutów autorytetu strony i domeny (Page Authority, Domain Authority) w dniu dzisiejszym dokonałem większej aktualizacji listy stron z CommentLuv. Jest to najnowsze dostępne zestawienie jakie można znaleźć w Internecie.

Jednocześnie chciałbym poinformować, iż od czasu pierwszej publikacji do listy dołączyło 14 blogów. Na chwilę obecną baza liczy 43 witryny.

Jak wiecie pierwsze wydanie było skąpe i ograniczało się do adresów URL. Po kilku prośbach o dodanie atrybutów, zestawienie zostało przekształcone w formę tabelaryczną i uzupełnione o dodatkowe atrybuty jak PR, PA oraz DA.

Z obecnego zestawienia byłem zmuszony usunąć dwie strony. Zgłaszano mi również, że na jednej stronie nie działa wtyczka - sprawdziłem, rzeczywiście tak jest, lecz na chwilę obecną nie będę usuwał witryny, dam trochę czasu aby autor bloga naprawił funkcjonalność.

Od jednej osoby usłyszałem również, że dzięki CommentLuv i dodaniu adresu do listy zwiększył się ruch na stronie i aktywność społecznościowa - widać magię tej wtyczki. Mam nadzieję, że takie inicjatywy jak ta, doprowadzą do większej aktywności na wszystkich stronach, oczywiście aktywności w dobrym słowa znaczeniu.

Lista blogów CommentLuv - wersja zaktualizowana

Jeśli Masz bloga z CommentLuv dołącz do listy!

Mariusz Kołacz blog, CommentLuv, dofollow, lista, Wordpress

Skomentuj wpis - Komentarzy (1)

  1. homoklikus pisze:

    Poproszę o dopisanie do listy dwóch moich blogów:
    internetowy-biznes.pl i wymiatacze24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *