update czerwony

Aktualizacja listy stron z CommentLuv

W związku ze sporą aktualizacją PageRank, korektą atrybutów autorytetu strony i domeny (Page Authority, Domain Authority) w dniu dzisiejszym dokonałem większej aktualizacji listy stron z CommentLuv. Jest to najnowsze dostępne zestawienie jakie można znaleźć w Internecie.

Jednocześnie chciałbym poinformować, iż od czasu pierwszej publikacji do listy dołączyło 14 blogów. Na chwilę obecną baza liczy 43 witryny.

Jak wiecie pierwsze wydanie było skąpe i ograniczało się do adresów URL. Po kilku prośbach o dodanie atrybutów, zestawienie zostało przekształcone w formę tabelaryczną i uzupełnione o dodatkowe atrybuty jak PR, PA oraz DA.

Z obecnego zestawienia byłem zmuszony usunąć dwie strony. Zgłaszano mi również, że na jednej stronie nie działa wtyczka – sprawdziłem, rzeczywiście tak jest, lecz na chwilę obecną nie będę usuwał witryny, dam trochę czasu aby autor bloga naprawił funkcjonalność.

Od jednej osoby usłyszałem również, że dzięki CommentLuv i dodaniu adresu do listy zwiększył się ruch na stronie i aktywność społecznościowa – widać magię tej wtyczki. Mam nadzieję, że takie inicjatywy jak ta, doprowadzą do większej aktywności na wszystkich stronach, oczywiście aktywności w dobrym słowa znaczeniu.

Lista blogów CommentLuv – wersja zaktualizowana

Jeśli Masz bloga z CommentLuv dołącz do listy!

1 komentarz

Kliknij tutaj aby skomentować

Reklama

O autorze

Mariusz Kołacz

Freelancer z ponad 10 letnim doświadczeniem, specjalizujący się w marketingu internetowym dla e-commerce. Prowadzi kompleksowe kampanie SEO, Google ADS, Facebook ADS dla małych i dużych przedsiębiorstw. Po godzinach bloguje na tematy związane z SEO i IT oraz zgłębia tajniki medycyny i parapsychologii.