Reklama

Chcesz zareklamować swój produkt, usługę, zamieścić artykuł sponsorowany lub wpis gościnny? Przeczytaj przed wysłaniem zapytania…

Zamów publikację

Na blogu publikuję…

 1. Artykuły sponsorowane oraz wysokiej jakości artykuły gościnne z zakresu marketingu internetowego oraz nowych technologii.
 2. Recenzje narzędzi SEO i usług związanych z marketingiem internetowym.
 3. Porady z zakresu informatyki, nowych technologii, w tym także recenzje sprzętu i oprogramowania na platformy Windows i Unix.

Szczegółowe informacje

 1. Artykuł po opublikowaniu jest wyświetlany na stronie głównej i w kategorii. Statystycznie średni czas wyświetlania na stronie głównej to 30 dni (maksymalnie 5 wpisów na głównej), a w niektórych kategoriach nawet do 12 miesięcy. Dodatkowo odnośnik do wpisu pojawia się w panelu bocznym „Najnowsze wpisy” (przez okres minimum 48h).
 2. Publikacja artykułu jest dożywotnia, wraz z publikacją na blogu następuje publikacja odnośnika w mediach społecznościowych (o ile regulamin platform społecznościowych dopuszcza takową publikację).
 3. Artykuł musi być unikalny i po opublikowaniu na blogu nie może pojawić się w innych serwisach (bezwzględny zakaz re-publikacji).
 4. Tekst o minimalnej długości 5000 znaków ze spacją (zzs), maksymalnie 30000 zzs.
 5. Akceptuje artykuły wyłącznie wysokiej jakości.
 6. Artykuł może mieć charakter reklamowy.
 7. Wpisy sponsorowane oznaczane są odpowiednim znacznikiem „Artykuł sponsorowany”.
 8. W artykule może pojawić się maksymalnie jeden link wychodzący, przy czym nie publikuję artykułów z linkami Exact Match Anchor. Link może być na: Brand, Imię i Nazwisko autora, nazwę strony, http://… lub inny nie zawierający słów sprzedażowych.
 9. We wpisach sponsorowanych niedozwolone jest umieszczanie linków wychodzących dofollow (linki tylko nofollow).
 10. W przypadku wpisów gościnnych/eksperckich merytorycznych, stanowiących wysoką jakość dla końcowego użytkownika dopuszczalne jest umieszczenie jednego linku dofollow do strony autora (tylko w sytuacji, gdy artykuł jest naprawdę wysokiej jakości). Podobnie jest z recenzjami pisanymi przeze mnie.
 11. W artykułach nie można zamieszczać filmów. Wyjątek stanowią pisane przeze mnie recenzje.
 12. Komentowanie we wszystkich artykułach jest standardowo włączone. Na życzenie zleceniodawcy istnieje możliwość zablokowania możliwości skomentowania artykułu. W mediach społecznościowych nie ma takiej opcji.
 13. W artykułach dopuszczalne są nieinwazyjne banery reklamowe, które wczytywane są z serwera techformator.pl (brak możliwości wczytania baneru z zewnętrznego źródła). Banery reklamowe w treści wyłącznie w formatach 250×250, 300×250 lub 300×300, możliwe jest też logo firmy w formacie do 300×300. Maksymalny rozmiar pliku z grafiką 250KB (limit na cały artykuł wynosi 1MB).
 14. Jedno zdjęcie do zajawki – miniaturka w formacie PNG/JPG o wymiarach 120×120.
 15. Przynajmniej jedno zdjęcie pełnowymiarowe do artykułu o maksymalnym rozmiarze nie przekraczającym 250KB, format PNG lub JPG (preferowany PNG).
 16. Łączna waga zdjęć w artykule nie może przekroczyć 1MB.
 17. Zdjęcia są automatycznie skalowane. Zastrzegam sobie prawo do dodatkowej optymalizacji zdjęć/grafik, aby przyśpieszyć czasy ładowania podstrony z artykułem.
 18. Link dodany w artykule na prośbę reklamodawcy może zostać opakowany w kod śledzenia lub link pośredniczący zliczający odwiedziny.
 19. Standardowo w ramach propozycji reklamowej nie oferuję napisania artykułu, jednakże w przypadku recenzji produktów i usług proszę o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów. Cena bazowa dotyczy wyłącznie publikacji i promocji artykułu na powiązanych profilach społecznościowych. Napisanie artykułu/recenzji przeze mnie jest odpłatne.
 20. Nie piszę i nie publikuję recenzji, w których autor z góry narzuca pochlebną opinię, więc jeżeli nie lubisz krytyki lub Twoja usługa/narzędzie jest kiepskie – sorry dla takich „produktów” nie ma miejsca na tym blogu nawet odpłatnie.
 21. Adres e-mail do kontaktu: m.kolacz(małpa)techformator.pl

Ceny

 • Artykuł dostarczony przez reklamodawcę (Artykuł sponsorowany/Wpis gościnny) – 1250zł netto (publikacja).
 • Recenzja produktu/usługi – 1250zł netto (publikacja) + koszt napisania artykułu (300-900zł).

Statystyki Google Analytics

Statystyki Google Analytics od stycznia 2015 do czerwca 2015…

Przekrój demograficzny fanów na Facebooku

Zasięg postów na Facebooku (5 ostatnich postów)

Dodatkowe formy reklamy…

 • Baner na górze strony (homepage i wszystkie wpisy),
 • Baner na górze strony (podstrony),
 • Baner na górze strony (w wybranych wpisach),
 • Baner w sidebarze (homepage i wszystkie wpisy),
 • Baner w sidebarze (homepage i strony kategorii).
 • Baner w każdym z artykułów (format 250 x 250 lub 300 x 250, umiejscowienie reklam na dole gdzie aktualnie znajdują się reklamy Google).

Wyślij zapytanie