market-samurai

Market Samurai za darmo, pobierz 40-dniową wersję testową

Market Samurai jest jednym z najciekawszych narzędzi SEO na rynku. Sztandarowy produkt firmy Noble Samurai zawiera szereg modułów ułatwiajacych wyszukiwanie i analizę słów kluczowych, pozwala przeprowadzić szczegółową analizę konkurencji... jest to narzędzie dla każdego marketera/pozycjonera. W jaki sposób zdobyć w pełni funkcjonalną 40-dniową wersję testową Market Samurai?

Wersja testowa Market Samurai

 • Przechodzimy na stronę www.marketsamurai.com
 • W formularzu rejestracyjnym wprowadzamy nazwę użytkownika oraz prawidłowy e-mail.
 • Następnie z listy How did you hear about Market Samurai wybieramy odpowiedź Ed Dale - The Thirty Day Challenge.
 • Finalizujemy rejestrację, klikamy Yes! Send me my FREE Stuff.

Market Samurai

Na podany adres e-mail przyjdzie wiadomość, w której znajdziemy link do pobrania programu oraz klucz aktywacyjny (Your Trial Registration Key), pozwalający korzystać z aplikacji przez 40 dni, licząc od dnia rejestracji.

Mariusz Kołacz analiza, darmowe, Market Samurai, narzędzia

Skomentuj wpis - Komentarzy (5)

 1. Bartłomiej Jakubowski pisze:

  Przydałby się jeszcze krótki tutorial jak korzystać z Samuraia. Ciekaw jestem z jakiego źródła korzysta MS jeśli chodzi o backlinki.

 2. Mariusz Kołacz pisze:

  Być może kiedyś tutorial napiszę, w sieci jest ich sporo, ale jak będzie zapotrzebowanie to pewnie i tak napiszę. W tej chwili chcę się skupić na opisie ciekawych narzędzi SEO, które nie są często opisywane na blogach lub wręcz o nich jest cicho. Ponad 100 narzędzi czeka na przetestowanie i opracowanie opisów, trochę z tym roboty będę miał ;)

  Co do Market Samurai, domyślnie korzysta z silnika Majestic SEO, widzę też Yahoo Site Explorer jako opcja, ale z racji zamnięcia tej usługi chyba nie działa, nie sprawdzałem.

 3. Denis pisze:

  Market Samurai jest genialnym narzędziem dla pozycjonera. Cena trochę powala z nóg, ale warto zainwestować te pieniądze, bo gdy dobrze wykorzystasz wszystko co jest w tym oprogramowaniu to gwarantuję Ci zwrot inwestycji w kilka miesięcy, a może i szybciej.

 4. Marketer pisze:

  Doskonałe narzędzie - potwierdzam. Świetna jest opcja analizy konkurencji - niestety ostatnio nieco zubożało ze względu na śmierć YBL. Aczkolwiek nadal są darmowe dane z Majestic SEO dzięki czemu mamy świeże dane o backlinkach.

 5. Mariusz Kołacz pisze:

  Teraz w zasadzie to jedna z nielicznych solidnych alternatyw. Jak ostatnio sprawdzałem SEO SpyGlass, wciąż szwankuje i liczba BL jest mniejsza niż kiedykolwiek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *