Aktualności

Wpisy gościnne, lista blogów – formularz zgłoszeniowy

zróbmy listę

Po zamieszczeniu artykułu pt. Wpisy gościnne, skuteczna reklama w sieci za darmo otrzymałem od czytelników bardzo dużo sugestii, aby stworzyć listę serwisów (na wzór zestawienia CommentLuv), które zezwalają na publikacje wpisów gościnnych. Pomysł bardzo mi się spodobał i z dniem dzisiejszym ogłaszam rozpoczęcie zapisów. Serwis można zgłosić za pośrednictwem formularza kontaktowego lub via e-mail. Zapraszam!

Zasugerowanie witryny nie jest równoznaczne z akceptacją. Jeśli strona zawiera niskiej jakości treść lub jej zawartość w jakikolwiek sposób wzbudzi wątpliwości (treści niezgodne z prawem) – zostanie odrzucona. W grę wchodzą wyłącznie zadbane witryny, niskiej jakości zaplecza nie będę akceptował.

Strony, które nie zawierają danych kontaktowych do administratora lub właściciela witryny (przynajmniej formularz kontaktowy) również nie zostaną zaakceptowane.

W zgłoszeniu proszę podać:

 • Adres strony,
 • Informację czy wpisy są: darmowe, płatne, do negocjacji,
 • Tematyka witryny – słowa kluczowe charakteryzujące witrynę np. biznes, ekonomia, komputery etc.

Zgłoszenia niekompletne nie będą rozpatrywane!

Zaproponuj stronę

O autorze

Mariusz Kołacz

Z zawodu mgr inż. informatyk, zwolennik nowoczesnych technologii i fan Nikoli Tesla. Prowadzi kilka blogów o tematyce technologicznej. Po godzinach lubi przeczytać dobrą książkę, pozwiedzać ciekawe miejsca w Polsce lub spędzić wolny czas na łonie natury.

6 komentarzy

 • lista serwisów (na wzór zestawienia CommentLuv), które zezwalają na publikacje wpisów gościnnych – to pomysl oczewisty i moze nawet intratny. ale nikto go nie realizuje. nie wiem czemu 🙂 Mam nadzieje, ze uda ci sie.

  • Intratny? Chyba nie dla mnie. Za zgłoszenia nie pobieram opłat 🙂
   Jest już na tyle dużo zgłoszeń, że lista będzie opublikowana już dzisiaj.

 • Poczekamy i zobaczymy co z tego będzie. Mam nadzieje że za niedługo pojawi się taki spis i będzie można go dobrze wykorzystać 🙂 pozdrawiam serdecznie

 • Wydaje mi się, że zdobywając pojedyncze linki w ten sposób oczywiście efektywność nie będzie zbyt duża. ale przecież tu chodzi o efekt skali. Więc dlaczego by nie?

 • Lista wisi, czyli dla chcącego nic trudnego. Dzięki za tą inicjatywę. Po Pingwinie wpisy gościnne na na dobrych blogach, mogą być jedną z niewielu skutecznych metod pozyskiwania wartościowych linków.

 • Bardzo fajny artykuł. Mam nadzieję że dzięki wpisom z komentarzach będzie można w przyszłości zdobywać zdecydowanie bardziej atrakcyjne linki przychodzące niż choćby z katalogów.

Kliknij tutaj aby skomentować