guest-post

Wpisy gościnne, lista blogów - formularz zgłoszeniowy

Po zamieszczeniu artykułu pt. Wpisy gościnne, skuteczna reklama w sieci za darmo otrzymałem od czytelników bardzo dużo sugestii, aby stworzyć listę serwisów (na wzór zestawienia CommentLuv), które zezwalają na publikacje wpisów gościnnych. Pomysł bardzo mi się spodobał i z dniem dzisiejszym ogłaszam rozpoczęcie zapisów. Serwis można zgłosić za pośrednictwem formularza kontaktowego lub via e-mail. Zapraszam!

Zasugerowanie witryny nie jest równoznaczne z akceptacją. Jeśli strona zawiera niskiej jakości treść lub jej zawartość w jakikolwiek sposób wzbudzi wątpliwości (treści niezgodne z prawem) - zostanie odrzucona. W grę wchodzą wyłącznie zadbane witryny, niskiej jakości zaplecza nie będę akceptował.

Strony, które nie zawierają danych kontaktowych do administratora lub właściciela witryny (przynajmniej formularz kontaktowy) również nie zostaną zaakceptowane.

Wpisy gościnne - lista blogów

Dopisz się do listy blogów akceptujących wpisy gościnne...

Czytaj dalej »

W zgłoszeniu proszę podać:

 • Adres strony,
 • Informację czy wpisy są: darmowe, płatne, do negocjacji,
 • Tematyka witryny - słowa kluczowe charakteryzujące witrynę np. biznes, ekonomia, komputery etc.

Zgłoszenia niekompletne nie będą rozpatrywane!

Zaproponuj stronę

Mariusz Kołacz lista, pozycjonowanie, promocja, reklama, wpisy gościnne

Skomentuj wpis - Komentarzy (6)

 1. Henryk pisze:

  lista serwisów (na wzór zestawienia CommentLuv), które zezwalają na publikacje wpisów gościnnych - to pomysl oczewisty i moze nawet intratny. ale nikto go nie realizuje. nie wiem czemu :) Mam nadzieje, ze uda ci sie.

 2. Mariusz Kołacz pisze:

  Intratny? Chyba nie dla mnie. Za zgłoszenia nie pobieram opłat :)
  Jest już na tyle dużo zgłoszeń, że lista będzie opublikowana już dzisiaj.

 3. Marianpower pisze:

  Poczekamy i zobaczymy co z tego będzie. Mam nadzieje że za niedługo pojawi się taki spis i będzie można go dobrze wykorzystać :) pozdrawiam serdecznie

 4. Kasia pisze:

  Wydaje mi się, że zdobywając pojedyncze linki w ten sposób oczywiście efektywność nie będzie zbyt duża. ale przecież tu chodzi o efekt skali. Więc dlaczego by nie?

 5. Anna pisze:

  Lista wisi, czyli dla chcącego nic trudnego. Dzięki za tą inicjatywę. Po Pingwinie wpisy gościnne na na dobrych blogach, mogą być jedną z niewielu skutecznych metod pozyskiwania wartościowych linków.

 6. Majka Piętka pisze:

  Bardzo fajny artykuł. Mam nadzieję że dzięki wpisom z komentarzach będzie można w przyszłości zdobywać zdecydowanie bardziej atrakcyjne linki przychodzące niż choćby z katalogów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *