aktywacja

Aktywacja CommentLuv

Po długich testach i problemach związanych z wdrożeniem w życie nowej funkcji, miło mi zakomunikować, że od dzisiaj na blogu funkcjonuje wtyczka CommentLuv, dzięki której każdy komentujący otrzymuje dodatkowy bonus w postaci linku dofollow prowadzącego do wybranego przez siebie wpisu.

Więcej informacji na temat samej wtyczki można przeczytać w artykule pt. CommentLuv zwiększy ruch na Twojej stronie.

Lista Polskich blogów CommentLuv

Zapraszam do aktywnego komentowania wpisów!

Pozdrawiam
Mariusz Kołacz

O autorze

Mariusz Kołacz

Informatyką i nowymi technologiami zajmuje się od ponad 15 lat. Od 2008 roku moją drugą pasją jest marketing internetowy. Aktualnie prowadzę agencję reklamową, gdzie realizuję projekty z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych (SEO), reklamy na Facebooku i Google ADS (Google AdWords) oraz w zakresie optymalizacji konwersji w sklepach internetowych. Oprócz tego tworzę narzędzia SEO, piszę teksty, projektuję strony internetowe przyjazne SEO, w wolnych chwilach czytam literaturę z tematyki medycyny, parapsychologii.

5 komentarzy

Kliknij tutaj aby skomentować

    • Też uważam, że jest to bardzo dobry dodatek, na pewno wprowadzenie go zaowocuje wzrostem aktywności czytelników. Jak wprowadzisz CommentLuv nie zapomnij dodać swojej strony do „Listy Polskich blogów CommentLuv”.