tech-new

Kolejne zmiany w wyglądzie i funkcjonalności

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, pora na kolejne zmiany w wyglądzie i funkcjonalności. Kilka miesięcy temu zaplanowałem sobie stworzenie nowej autorskiej skórki Fibiquity, plan zrealizowałem. Pomimo wielu pozytywnych opinii nie byłem z niej zadowolony, dlatego też od początku października ostro zabrałem się do pracy i z dniem dzisiejszym mogę przedstawić drugą wersję Fibiquity.

Zdecydowana większość funkcjonalności z poprzedniej wersji została zachowana. Z nowych rzeczy to głównie zmiana wyglądu, zarówno strona główna jak również strony kategorii zostały zmodyfikowane, dodano dwa nowe placementy na panele. Nowy widoku postów, dodatkowa nawigacja - wszystkie te elementy mają usprawnić proces przeglądania treści i poprawić czytelność strony.

Zmiany w wyglądzie podyktowane są także optymalizacją skórki pod prezentowanie treści reklamowych. Jak wiadomo przy stale zwiększającej się popularności bloga, koszty utrzymania serwisu rosną, zatem wyświetlanie reklam może okazać się jedynym wyjściem, aby zapewnić finansowanie projektu. Zapewniam jednak, że w odróżnieniu od innych serwisów reklamy nie będą uciążliwe.

Skórka obecnie jest jeszcze w fazie beta, niektóre z zaplanowanych funkcjonalności pojawią się w późniejszym terminie, gdy tylko upewnię się, że nie będzie z nimi problemów. Z góry przepraszam za ewentualne drobne błędziki, w miarę upływu czasu wszystkie zauważone błędy zostaną wyeliminowane (o ile są).

Życzę miłego korzystania z serwisu. Pozdrawiam!

Mariusz Kołacz blog, Fibiquity, skórka, Wordpress

Skomentuj wpis - Komentarzy (2)

  1. Denis pisze:

    Zmiany jak najbardziej na lepsze. Wszystko stało się bardziej przejrzyste. Gratuluję!

  2. Mariusz Kołacz pisze:

    Dzięki, chciałem aby skórka nie była pospolita i to się udało, wygląd jeszcze nie jest idealny ale zawsze to krok do przodu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *