kotek przy laptopie

TuneUp Utilities 2009 za darmo w promocji

TuneUp Utilities 2009 jest doskonałym pakietem narzędziowym do oczyszczania i optymalizacji systemu Microsoft Windows XP i Vista. Aplikacja dostępna w wersjach 32 i 64-bitowych.

TuneUp Utilities 2009

Aby otrzymać bezpłatnie licencję na pełną wersję TuneUp Utilities 2009 należy przejść na stronę promocji, podać działający adres email (najlepiej skorzystać z poczty gmail), przepisać kod potwierdzający i wysłać formularz. Otrzymamy email zwrotny, w którym będzie znajdował się link z potwierdzeniem rejestracji.

TuneUp w polskiej wersji językowej można pobrać ze strony producenta.

O autorze

Mariusz Kołacz

Informatyką i nowymi technologiami zajmuje się od ponad 15 lat. Od 2008 roku moją drugą pasją jest marketing internetowy. Aktualnie prowadzę agencję reklamową, gdzie realizuję projekty z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych (SEO), reklamy na Facebooku i Google ADS (Google AdWords) oraz w zakresie optymalizacji konwersji w sklepach internetowych. Oprócz tego tworzę narzędzia SEO, piszę teksty, projektuję strony internetowe przyjazne SEO, w wolnych chwilach czytam literaturę z tematyki medycyny, parapsychologii.

Skomentuj

Kliknij tutaj aby skomentować