go zilla

PDFZilla za darmo tylko do 5 lutego!

Producent znanej i cenionej aplikacji PDFZilla na swojej witrynie ogłosił promocję, z której mogą skorzystać wszyscy użytkownicy. Oficjalnie promocja potrwa do piątego lutego. Co musisz zrobić, aby otrzymać program?

PDFZilla to aplikacja do konwersji dokumentów PDF do innych popularnych formatów zapisu dokumentów takich jak DOC, RTF, TXT, BMP, JPG, GIF, PNG, TIF, HTML oraz SWF. Program posiada funkcje przetwarzania wsadowego. Interfejs aplikacji jest w języku angielskim, mimo to obsługa programu nie powinna przysparzać trudności.

PDFZilla

Aby otrzymać pełną wersję PDFZilla należy przejść na stronę promocyjną i odczytać kod rejestracyjny (Registration Code). Następnie pobieramy, instalujemy i uruchamiamy program. Podczas pierwszego uruchomienia wyskoczy okno rejestracyjne, w którym wpisujemy otrzymany kod.

O autorze

Mariusz Kołacz

Informatyką i nowymi technologiami zajmuje się od ponad 15 lat. Od 2008 roku moją drugą pasją jest marketing internetowy. Aktualnie prowadzę agencję reklamową, gdzie realizuję projekty z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych (SEO), reklamy na Facebooku i Google ADS (Google AdWords) oraz w zakresie optymalizacji konwersji w sklepach internetowych. Oprócz tego tworzę narzędzia SEO, piszę teksty, projektuję strony internetowe przyjazne SEO, w wolnych chwilach czytam literaturę z tematyki medycyny, parapsychologii.

2 komentarze

Kliknij tutaj aby skomentować

  • Chyba nieprawda jest , że program ten jest do 5 lutego darmowy, bo żednego kody promocyjnego na stronie nie ma!!!!!!!

    • Widziałeś datę wpisu? News jest z 19 stycznia 2011, promocja skończyła się 5 Lutego 2011 roku. Trochę się spóźniłeś 😉