światła flash

Flash to Video Converter za darmo w promocji GOTD

Firma ThunderSoft przy współpracy z portalem Giveaway of the Day organizuje promocję, z której może skorzystać każdy użytkownik. Przedmiotem promocji jest aplikacja Flash to Video Converter, dzięki której łatwo i szybko przekonwertujesz każdy materiał multimedialny w postaci Flash (SWF) do jednego z formatów video: AVI, MPEG, iPod/PSP (MP4), MOV, MKV, WMV.

Flash Video Converter

Ciekawsze funkcje programu:

  • Konwersja SWF do formatu MP4, AVI, MPEG, MOV, MKV, WMV, FLV.
  • Nakładanie znaków wodnych oraz znaków firmowych (logo).
  • Możliwość obcięcia materiału video.
  • Definiowanie łatwych w użyciu profili konwersji.
  • Precyzyjna synchronizacja materiału video i audio.

Program dostępny za darmo do jutra, do godziny 9 rano. Aplikację należy zainstalować i aktywować w okresie trwania promocji.

Pobierz pełną wersję

O autorze

Mariusz Kołacz

Informatyką i nowymi technologiami zajmuje się od ponad 15 lat. Od 2008 roku moją drugą pasją jest marketing internetowy. Aktualnie prowadzę agencję reklamową, gdzie realizuję projekty z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych (SEO), reklamy na Facebooku i Google ADS (Google AdWords) oraz w zakresie optymalizacji konwersji w sklepach internetowych. Oprócz tego tworzę narzędzia SEO, piszę teksty, projektuję strony internetowe przyjazne SEO, w wolnych chwilach czytam literaturę z tematyki medycyny, parapsychologii.

Skomentuj

Kliknij tutaj aby skomentować