uśmiech kobiety przy laptopie

Pełna wersja StaffLogger za darmo przez 24 godziny

W dniu dzisiejszym portal Giveaway of the Day udostępnił swoim czytelnikom aplikację pozwalającą monitorować stacje robocze. Logowana jest wszelka aktywność użytkownika, uruchomione aplikacje wraz z czasem użytkowania, odwiedzone strony internetowe.

Program grupuje zebrane dane w kategorie, dzięki wbudowanemu modułowi tworzenia wizualizowanych raportów można dokładnie prześledzić historię aktywności użytkownika. StaffLogger świetnie nadaje się do monitorowania stanowisk pracy.

Promocja trwa przez 24 godziny. Pełną wersję StaffLogger można pobrać za darmo z tej strony. Program należy zainstalować w okresie trwania promocji.

StaffLogger

O autorze

Mariusz Kołacz

Informatyką i nowymi technologiami zajmuje się od ponad 15 lat. Od 2008 roku moją drugą pasją jest marketing internetowy. Aktualnie prowadzę agencję reklamową, gdzie realizuję projekty z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych (SEO), reklamy na Facebooku i Google ADS (Google AdWords) oraz w zakresie optymalizacji konwersji w sklepach internetowych. Oprócz tego tworzę narzędzia SEO, piszę teksty, projektuję strony internetowe przyjazne SEO, w wolnych chwilach czytam literaturę z tematyki medycyny, parapsychologii.

1 komentarz

Kliknij tutaj aby skomentować