Aktualności

Zmiany na blogu techformator.pl

przygotowania do startu

Jak wiecie blog od dawna nie był aktualizowany, nie pojawiały się na nim żadne wpisy, najwyższa pora to zmienić. Jednak, aby wkroczyć w nową fazę potrzebne są spore zmiany, które obejmują również modyfikacje w skrypcie, wtyczkach i samej skórce. Wymaga to czasu i wielu testów, aby w 100% dostosować wszystko.

W czerwcu blog stopniowo będzie zmieniany, w pierwszej kolejności zostaną wyłączone wszelkie funkcje, mogące utrudnić aktualizację poszczególnych modułów skryptu, następnie zostanie przeprowadzona seria testów nowej wersji dostosowanej do aktualnych trendów. Wszystkie testy i wdrożenia powinny się zakończyć z końcem czerwca. O zakończeniu wdrożenia poinformuję na profilu na Facebooku. Po pomyślnym zakończeniu modyfikacji mam nadzieję, że nowa wersja bloga przypadnie Wam do gustu.

Pozdrawiam serdecznie,
Mariusz

Aktualizacja 1.04.2019

Nowa wersja bloga wystartowała oficjalnie 1 kwietnia 2019.

O autorze

Mariusz Kołacz

Z zawodu mgr inż. informatyk, zwolennik nowoczesnych technologii i fan Nikoli Tesla. Prowadzi kilka blogów o tematyce technologicznej. Po godzinach lubi przeczytać dobrą książkę, pozwiedzać ciekawe miejsca w Polsce lub spędzić wolny czas na łonie natury.