przygotowania do startu

Zmiany na blogu techformator.pl

Jak wiecie blog od dawna nie był aktualizowany, nie pojawiały się na nim żadne wpisy, najwyższa pora to zmienić. Jednak, aby wkroczyć w nową fazę potrzebne są spore zmiany, które obejmują również modyfikacje w skrypcie, wtyczkach i samej skórce. Wymaga to czasu i wielu testów, aby w 100% dostosować wszystko.

W czerwcu blog stopniowo będzie zmieniany, w pierwszej kolejności zostaną wyłączone wszelkie funkcje, mogące utrudnić aktualizację poszczególnych modułów skryptu, następnie zostanie przeprowadzona seria testów nowej wersji dostosowanej do aktualnych trendów. Wszystkie testy i wdrożenia powinny się zakończyć z końcem czerwca. O zakończeniu wdrożenia poinformuję na profilu na Facebooku. Po pomyślnym zakończeniu modyfikacji mam nadzieję, że nowa wersja bloga przypadnie Wam do gustu.

Pozdrawiam serdecznie,
Mariusz

Aktualizacja 1.04.2019

Nowa wersja bloga wystartowała oficjalnie 1 kwietnia 2019.

O autorze

Mariusz Kołacz

Informatyką i nowymi technologiami zajmuje się od ponad 15 lat. Od 2008 roku moją drugą pasją jest marketing internetowy. Aktualnie prowadzę agencję reklamową, gdzie realizuję projekty z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych (SEO), reklamy na Facebooku i Google ADS (Google AdWords) oraz w zakresie optymalizacji konwersji w sklepach internetowych. Oprócz tego tworzę narzędzia SEO, piszę teksty, projektuję strony internetowe przyjazne SEO, w wolnych chwilach czytam literaturę z tematyki medycyny, parapsychologii.

Skomentuj

Kliknij tutaj aby skomentować