konkurs z prezentami

Konkurs! Wygraj zewnętrzny tuner DVB-T Compro U650F

Cyfrowa rewolucja puka do naszych drzwi. Za kilka miesięcy całkowicie zniknie sygnał analogowy. Osoby, które dotychczas oglądały telewizję na urządzeniach przenośnych, laptopach będą miały twardy orzech do zgryzienia, albowiem tunery starszego typu nie są przystosowane do odbioru sygnału w technologii cyfrowej. Warto już teraz pomyśleć nad zaopatrzeniem się w odpowiednie urządzenia pozwalające odbierać sygnał cyfrowej telewizji naziemnej. Mam dla Was niespodziankę…

Portal nowych technologii HotFix.pl przygotował dla wszystkich konkurs, w którym do wygrania jest tuner telewizji DVB-T Compro VideoMate U650F. Jest to zewnętrzny tuner DVB-T ze złączem USB 2.0, który pozwala na odbiór i nagrywanie naziemnej telewizji cyfrowej w standardach H.264 (MPEG-4 Part-10), MPEG-2. Zestaw przyda się każdej osobie, która chciałaby oglądać telewizję cyfrową na laptopie lub komputerze stacjonarnym.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdziecie na portalu HotFix.

Konkurs trwa do 30 listopada 2012.

O autorze

Mariusz Kołacz

Informatyką i nowymi technologiami zajmuje się od ponad 15 lat. Od 2008 roku moją drugą pasją jest marketing internetowy. Aktualnie prowadzę agencję reklamową, gdzie realizuję projekty z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych (SEO), reklamy na Facebooku i Google ADS (Google AdWords) oraz w zakresie optymalizacji konwersji w sklepach internetowych. Oprócz tego tworzę narzędzia SEO, piszę teksty, projektuję strony internetowe przyjazne SEO, w wolnych chwilach czytam literaturę z tematyki medycyny, parapsychologii.

Skomentuj

Kliknij tutaj aby skomentować