Aktualności

Konkurs! Wygraj zewnętrzny tuner DVB-T Compro U650F

konkurs z prezentami

Cyfrowa rewolucja puka do naszych drzwi. Za kilka miesięcy całkowicie zniknie sygnał analogowy. Osoby, które dotychczas oglądały telewizję na urządzeniach przenośnych, laptopach będą miały twardy orzech do zgryzienia, albowiem tunery starszego typu nie są przystosowane do odbioru sygnału w technologii cyfrowej. Warto już teraz pomyśleć nad zaopatrzeniem się w odpowiednie urządzenia pozwalające odbierać sygnał cyfrowej telewizji naziemnej. Mam dla Was niespodziankę…

Portal nowych technologii HotFix.pl przygotował dla wszystkich konkurs, w którym do wygrania jest tuner telewizji DVB-T Compro VideoMate U650F. Jest to zewnętrzny tuner DVB-T ze złączem USB 2.0, który pozwala na odbiór i nagrywanie naziemnej telewizji cyfrowej w standardach H.264 (MPEG-4 Part-10), MPEG-2. Zestaw przyda się każdej osobie, która chciałaby oglądać telewizję cyfrową na laptopie lub komputerze stacjonarnym.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdziecie na portalu HotFix.

Konkurs trwa do 30 listopada 2012.

O autorze

Mariusz Kołacz

Z zawodu mgr inż. informatyk, zwolennik nowoczesnych technologii i fan Nikoli Tesla. Prowadzi kilka blogów o tematyce technologicznej. Po godzinach lubi przeczytać dobrą książkę, pozwiedzać ciekawe miejsca w Polsce lub spędzić wolny czas na łonie natury.