google

TechFormator fanpejdż na Google+

Idąc z duchem czasu i wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na nową formę informowania czytelników o nowych treściach, z dniem dzisiejszym został otwarty fanpejdż TechFormator na Google Plus. W najbliższych dniach zostaną również zainstalowane na blogu dodatkowe przyciski G+, w tej chwili trwają testy wdrożeniowe. Jestem przekonany, że nowa forma dostarczania wartościowych treści przypadnie wszystkim do gustu.

Uważasz, że treści na blogu TechFormator są wartościowe? Dodaj stronę do swoich kręgów.

Fanpejdź dostępny jest pod poniższym adresem…

https://plus.google.com/111726094426420531982

2 komentarze

Kliknij tutaj aby skomentować
  • Czy na G+ linki są dofollow? I czy takie linki pomogą w pozycjonowaniu? Na razie wstrzymam się z tworzeniem profilu, ale może w najbliższej przyszłości zrobie coś takiego by promować wpisy na swoich stronach internetowych.

    • W kodzie nigdzie nie widzę nofollow, specjalistyczne programy też mówią że jest dofollow, ale jaki to ma wpływ na pozycję tego nie wiem, testuje dopiero jeden dzień, czas pokaże.

O autorze

Mariusz Kołacz

Freelancer z ponad 10 letnim doświadczeniem, specjalizujący się w marketingu internetowym dla e-commerce. Prowadzi kompleksowe kampanie SEO, Google ADS, Facebook ADS dla małych i dużych przedsiębiorstw. Po godzinach bloguje na tematy związane z SEO i IT oraz zgłębia tajniki medycyny i parapsychologii.