google

TechFormator fanpejdż na Google+

Idąc z duchem czasu i wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na nową formę informowania czytelników o nowych treściach, z dniem dzisiejszym został otwarty fanpejdż TechFormator na Google Plus. W najbliższych dniach zostaną również zainstalowane na blogu dodatkowe przyciski G+, w tej chwili trwają testy wdrożeniowe. Jestem przekonany, że nowa forma dostarczania wartościowych treści przypadnie wszystkim do gustu.

Uważasz, że treści na blogu TechFormator są wartościowe? Dodaj stronę do swoich kręgów.

Fanpejdź dostępny jest pod poniższym adresem…

https://plus.google.com/111726094426420531982

O autorze

Mariusz Kołacz

Informatyką i nowymi technologiami zajmuje się od ponad 15 lat. Od 2008 roku moją drugą pasją jest marketing internetowy. Aktualnie prowadzę agencję reklamową, gdzie realizuję projekty z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych (SEO), reklamy na Facebooku i Google ADS (Google AdWords) oraz w zakresie optymalizacji konwersji w sklepach internetowych. Oprócz tego tworzę narzędzia SEO, piszę teksty, projektuję strony internetowe przyjazne SEO, w wolnych chwilach czytam literaturę z tematyki medycyny, parapsychologii.

2 komentarze

Kliknij tutaj aby skomentować

  • Czy na G+ linki są dofollow? I czy takie linki pomogą w pozycjonowaniu? Na razie wstrzymam się z tworzeniem profilu, ale może w najbliższej przyszłości zrobie coś takiego by promować wpisy na swoich stronach internetowych.

    • W kodzie nigdzie nie widzę nofollow, specjalistyczne programy też mówią że jest dofollow, ale jaki to ma wpływ na pozycję tego nie wiem, testuje dopiero jeden dzień, czas pokaże.