blogroku2011

Rozpoczyna się drugi etap konkursu na Blog Roku 2011

To już siódma edycja konkursu, w którym społeczność wybiera najlepszego blogera oraz najlepszy blog w kraju. Do konkursu zgłosiłem także techformator.pl, który w sieci istnieje już ponad rok. Przez ten czas powstało wiele ciekawych artykułów, inicjatyw, za pośrednictwem bloga poznałem wielu fantastycznych ludzi, z którymi w większym bądź mniejszym stopniu utrzymuję trwałe relacje. Dobre relacje z innymi to podstawa, powstanie bloga znacząco wpłynęło na moje postrzeganie pewnych rzeczy, co uznaję za duży sukces i każdej niezdecydowanej osobie bez chwili wahania mogę zarekomendować taką formę budowania relacji z innymi ludźmi.

W tym wpisie chciałbym poprosić wszystkich, którzy uważają, że techformator.pl jest ciekawym miejscem w sieci, z perspektywami na przyszłość, aby w głosowaniu SMS-owym oddali swój głos właśnie na ten blog. Wspólnymi siłami możemy przenosić góry!

Głosowanie SMS rozpoczęło się 12 stycznia o godzinie 15:00. Głosy na techformator.pl można oddawać wysyłając SMS o treści B00039 na numer 7122. Szczegółowe zasady konkursu znajdziecie na stronie blogroku, profil zgłoszeniowy bloga znajduje się pod tym adresem. Głosowanie w drugim etapie potrwa do 19.01.2012

Przy okazji omawianego wydarzenia, chciałbym podziękować wszystkim czytelnikom techformator.pl za dotychczasowe wsparcie, za pomoc w promocji strony, cenne uwagi pod kątem poprawy funkcjonalności i wyglądu bloga. Każdy z Was przyczynił się do popularyzacji strony. Dziękuję jeszcze raz i zapraszam do głosowania.

Aktualizacja 21.01.2011 r.

Głosowanie zakończone! Chciałbym podziękować wszystkim, którzy oddali głos na TechFormator.

Niestety przegapiłem ostatnią aktualizację pozycji i nie wiem dokładnie które miejsce blog zajmował, natomiast przedostatnie notowanie wskazywało na 78 pozycję na 248 blogów (w kategorii Profesjonalne). Jak na pierwszy start wynik całkiem dobry.

Mariusz Kołacz Blog Roku, etap, głosowanie, konkurs, sms

Skomentuj wpis - Komentarzy (9)

 1. Denis pisze:

  Głos poszedł w ramach podziękowania za kilka artykułów, które uratowały moje "życie". Blog świetny i życzę tym samym zwycięstwa w plebiscycie! Mi niestety jeszcze trochę brakuje, ale może za rok zgłoszę się do współzawodnictwa.

 2. Mariusz Kołacz pisze:

  Dzięki :) Na pewno zrewanżuję się za rok w głosowaniu.

 3. Adrian pisze:

  Masz mój głos! :-) za pomocne wpisy i aktywność w odpowiedzi na komentarze :-) Znakomity blog stworzony przez specjalistę. Gratuluję i pozdrawiam :-)

 4. Mariusz Kołacz pisze:

  Dziękuję.
  Miło mi również że doceniasz wysiłek włożony w to, wiele osób nie zdaje sobie sprawy ile trzeba pracy włożyć, aby coś stworzyć, napisać ;)

 5. Adrian pisze:

  Dokładnie tak. Trzeba mieć w życiu jakieś cele i swoją pasję. Podoba mi się działanie takich ludzi, którzy poświęcają czas i energię, aby zrobić coś trwałego i pożytecznego dla innych...no i oczywiście dla siebie :-) Dostajemy to co dajemy...Trzymam kciuki w konkursie

 6. Zbigniew Grabowski pisze:

  Kilkukrotnie już znalazłem u Ciebie porady, które pozwoliły mi oszczędzić czas i/lub kasę (najczęściej obydwa).
  Masz mój zasłużony głos.

  A poziom bloga bardzo dobry, tak trzymaj :)

 7. Mariusz Kołacz pisze:

  Dziękuję za Twój głos. Fakt, że doceniasz wysiłek włożony w artykuły mobilizuje mnie do dalszej pracy :)

 8. Łukasz pisze:

  Generalnie nie lubię wysyłać żadnych smsów, bo potem przychodzi jeszcze więcej śmiecia w stylu "wygrałeś BMW wyśli sms!", ALE zagłosowałem na ten blog:). Jestem świeżakiem jeśli chodzi o własną stronę, a z artykułów zamieszczonych tutaj wiele się dowiedziałem. Moje zakładki powiększyły się o kolejną stronę.
  Pozdrawiam
  Powodzenia w konkursie!

 9. Mariusz Kołacz pisze:

  Dzięki za wsparcie.
  W tym roku już jednak nie damy rady wbić się do TOP10.
  Ale wszystkim osobom dziękuję za głosy :)
  Po zakończeniu konkursu zrobię podsumowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *