trofea

Rozpoczyna się drugi etap konkursu na Blog Roku 2011

To już siódma edycja konkursu, w którym społeczność wybiera najlepszego blogera oraz najlepszy blog w kraju. Do konkursu zgłosiłem także techformator.pl, który w sieci istnieje już ponad rok. Przez ten czas powstało wiele ciekawych artykułów, inicjatyw, za pośrednictwem bloga poznałem wielu fantastycznych ludzi, z którymi w większym bądź mniejszym stopniu utrzymuję trwałe relacje. Dobre relacje z innymi to podstawa, powstanie bloga znacząco wpłynęło na moje postrzeganie pewnych rzeczy, co uznaję za duży sukces i każdej niezdecydowanej osobie bez chwili wahania mogę zarekomendować taką formę budowania relacji z innymi ludźmi.

W tym wpisie chciałbym poprosić wszystkich, którzy uważają, że techformator.pl jest ciekawym miejscem w sieci, z perspektywami na przyszłość, aby w głosowaniu SMS-owym oddali swój głos właśnie na ten blog. Wspólnymi siłami możemy przenosić góry!

Głosowanie SMS rozpoczęło się 12 stycznia o godzinie 15:00. Głosy na techformator.pl można oddawać wysyłając SMS o treści B00039 na numer 7122. Szczegółowe zasady konkursu znajdziecie na stronie blogroku, profil zgłoszeniowy bloga znajduje się pod tym adresem. Głosowanie w drugim etapie potrwa do 19.01.2012

Przy okazji omawianego wydarzenia, chciałbym podziękować wszystkim czytelnikom techformator.pl za dotychczasowe wsparcie, za pomoc w promocji strony, cenne uwagi pod kątem poprawy funkcjonalności i wyglądu bloga. Każdy z Was przyczynił się do popularyzacji strony. Dziękuję jeszcze raz i zapraszam do głosowania.

Aktualizacja 21.01.2011 r.

Głosowanie zakończone! Chciałbym podziękować wszystkim, którzy oddali głos na TechFormator.

Niestety przegapiłem ostatnią aktualizację pozycji i nie wiem dokładnie które miejsce blog zajmował, natomiast przedostatnie notowanie wskazywało na 78 pozycję na 248 blogów (w kategorii Profesjonalne). Jak na pierwszy start wynik całkiem dobry.

9 komentarzy

Kliknij tutaj aby skomentować
 • Głos poszedł w ramach podziękowania za kilka artykułów, które uratowały moje „życie”. Blog świetny i życzę tym samym zwycięstwa w plebiscycie! Mi niestety jeszcze trochę brakuje, ale może za rok zgłoszę się do współzawodnictwa.

 • Masz mój głos! 🙂 za pomocne wpisy i aktywność w odpowiedzi na komentarze 🙂 Znakomity blog stworzony przez specjalistę. Gratuluję i pozdrawiam 🙂

  • Dziękuję.
   Miło mi również że doceniasz wysiłek włożony w to, wiele osób nie zdaje sobie sprawy ile trzeba pracy włożyć, aby coś stworzyć, napisać 😉

  • Dokładnie tak. Trzeba mieć w życiu jakieś cele i swoją pasję. Podoba mi się działanie takich ludzi, którzy poświęcają czas i energię, aby zrobić coś trwałego i pożytecznego dla innych…no i oczywiście dla siebie 🙂 Dostajemy to co dajemy…Trzymam kciuki w konkursie

 • Kilkukrotnie już znalazłem u Ciebie porady, które pozwoliły mi oszczędzić czas i/lub kasę (najczęściej obydwa).
  Masz mój zasłużony głos.

  A poziom bloga bardzo dobry, tak trzymaj 🙂

  • Dziękuję za Twój głos. Fakt, że doceniasz wysiłek włożony w artykuły mobilizuje mnie do dalszej pracy 🙂

 • Generalnie nie lubię wysyłać żadnych smsów, bo potem przychodzi jeszcze więcej śmiecia w stylu „wygrałeś BMW wyśli sms!”, ALE zagłosowałem na ten blog:). Jestem świeżakiem jeśli chodzi o własną stronę, a z artykułów zamieszczonych tutaj wiele się dowiedziałem. Moje zakładki powiększyły się o kolejną stronę.
  Pozdrawiam
  Powodzenia w konkursie!

  • Dzięki za wsparcie.
   W tym roku już jednak nie damy rady wbić się do TOP10.
   Ale wszystkim osobom dziękuję za głosy 🙂
   Po zakończeniu konkursu zrobię podsumowanie.

O autorze

Mariusz Kołacz

Freelancer z ponad 10 letnim doświadczeniem, specjalizujący się w marketingu internetowym dla e-commerce. Prowadzi kompleksowe kampanie SEO, Google ADS, Facebook ADS dla małych i dużych przedsiębiorstw. Po godzinach bloguje na tematy związane z SEO i IT oraz zgłębia tajniki medycyny i parapsychologii.