cd w kolorze

Pełna wersja Alcohol 120% w promocji z CHIP.de

Alcohol 120% to zaawansowany program do tworzenia obrazów płyt CD/DVD. Dzięki niemu wykonamy kopię zapasową płyt CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, DVD-RAM, DVD+RW. Program służy także do emulacji napędów optycznych. Pełna wersja Alcohol 120% pozwala na stworzenie do 31 wirtualnych napędów, dzięki którym można bez wypalania obrazu sprawdzić lub odtworzyć zawartość płyty.

Program obsługuje niezliczoną ilość formatów, w tym takie jak: CCD (CloneCD), NRG (Nero), CUE (Cue-sheet), CDI (DiscJuggler), MDS/MDX (Media Descriptor), ISO/ISZ oraz inne.

Poniżej prezentuję szczegółową instrukcję, która krok po kroku pokaże, w jaki sposób otrzymać za darmo licencję na Alcohol 120% w wersji 5.0.

Przechodzimy na stronę promocji www.chip.de i pobieramy aplikację, klikamy Zum Download.

Pobrane archiwum Alcohol_5_Blu-Ray-CHIP.zip rozpakowujemy dowolnym kompresorem plików np. 7-Zip, WinRAR.

Uruchamiamy plik instalatora Alcohol_5_Blu-Ray-CHIP.exe

UWAGA! Przed rozpoczęciem instalacji należy koniecznie odinstalować poprzednią wersję Alcohol 120% lub Alcohol 52% Free i zrestartować komputer.

W oknie rejestracyjnym klikamy Internet.

Formularz rejestracyjny Alcohol 120%

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na wskazany adres e-mail przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Kopiujemy link, wklejamy do przeglądarki i potwierdzamy żądanie wysłania danych rejestracyjnych.

W kolejnej wiadomości będzie numer identyfikacyjny użytkownika oraz klucz produktu, które należy wpisać w oknie rejestracji programu, w polach User-ID i Registrierungs-Code.

Po wprowadzeniu danych klikamy OK. Rozpocznie się instalacja programu. Instalator dostępny jest w języku niemieckim.

Procedura instalacji nie jest skomplikowana. W pierwszym oknie klikamy Weiter (Dalej).

Alcohol 120% Starter

Następnie w oknie Franzis Starter klikamy Alcohol 120% 5.0 Blu-ray installieren.

W kolejnych oknach, (1) Weiter => (2) Annehmen => (3) Weiter => (4) Installieren (5) Fertig stellen.

Program wymaga wprowadzenia klucza produktu, klikamy Zarejestruj. Wprowadzamy dane rejestracyjne i klikamy OK.

Program dostępny w języku polskim.

Okno programu Alcohol

Jeżeli nie zmieścimy się w okresie trwania promocji przypominam, że każdy może za darmo przetestować 15 dniową wersję Trial produktu. Więcej informacji na stronie producenta www.alcohol-soft.com

O autorze

Mariusz Kołacz

Freelancer z ponad 10 letnim doświadczeniem, specjalizujący się w marketingu internetowym dla e-commerce. Prowadzi kompleksowe kampanie SEO, Google ADS, Facebook ADS dla małych i dużych przedsiębiorstw. Po godzinach bloguje na tematy związane z SEO i IT oraz zgłębia tajniki medycyny i parapsychologii.