O blogu

Blogi są wszechobecne w Internecie, dzisiaj każdy chce mieć własne miejsce w sieci, swój niewielki kąt, w którym będzie można swobodnie wypowiadać się, transformować swoje myśli w słowa, dzielić się tym co raduje i tym co smuci.

TechFormator nie jest kolejnym n-tym blogiem o luźnej tematyce. Powstał głównie z myślą o Was drodzy czytelnicy. Strona w założeniu ma stanowić kompendium wiedzy na temat różnych zagadnień informatycznych.

Znajdziecie tutaj wiele interesujących artykułów rozwiązujących różnorodne problemy komputerowe od najprostszych, aż po najbardziej złożone, instrukcje obsługi oprogramowania użytkowego, odkrywające przed użytkownikiem tajniki korzystania z aplikacji, recenzje i testy porównawcze sprzętu komputerowego i oprogramowania, spolszczenia skórek i dodatków do WordPress oraz innych systemów CMS. Jeżeli czas pozwoli, będzie można tutaj znaleźć także newsy komputerowe.
Nie ważne czy jesteś początkującym użytkownikiem, średnio-zaawansowanym czy komputerowym guru. Jestem przekonany, że każdy z Was znajdzie tutaj coś dla siebie.

Jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o wydarzeniach na moim blogu, już dzisiaj subskrybuj kanał RSS.

Serdecznie zapraszam!