na zakupy

Konkurs dla blogerów X-KOM Sales Masters

Kilka dni temu w X-KOM.PL ruszyła akcja X-KOM Sales Masters, której główne działania skierowane są na polecanie przez użytkowników produktów z oferty sklepu i zgarnianie prowizji od ich sprzedaży. Mocnym urozmaiceniem są jednak zapowiedziane konkursy towarzyszące, z których pierwszy wystartował równocześnie z początkiem akcji.

„Blog z mini bonusem” to konkurs skierowany do blogerów interesujących się komputerami. Wystarczy zamieścić co najmniej 10 wpisów poświęconych wybranemu przez siebie Partnerowi akcji (HP, Acer, Lenovo, Apple) oraz jego produktom, ze wskazaniem na ich zalety.

Można także założyć nowego bloga i również dołączyć do akcji. Liczą się przede wszystkim rzetelność i kreatywność wpisów, jednak ocenie podlegają także styl, poprawność czy aspekty wizualne. Jest to świetna okazja, aby dać upust swojej fantazji i wykazać się swoja wiedzą oraz umiejętnościami, zgarniając przy tym realne profity.

Gra jest warta świeczki, ponieważ nagrodą w konkursie jest tablet iPad mini, który z pewnością zachwyci nawet wymagających użytkowników. Jest to zupełnie nowa propozycja od firmy Apple, która już zyskała masę fanów. Nic dziwnego, iPad mini odbiega bowiem od swojego większego brata jedynie rozmiarem, podczas gdy jego możliwości pozostają takie same. Rzadko zdarza się, aby można było upolować tak cenną nagrodę, przy tak niewielkim nakładzie pracy, nie mówiąc już o zerowych wkładzie finansowym, więc tym bardziej zachęcam do wzięcia udziału w konkursie. Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu dostępne są oczywiście na stronie internetowego sklepu komputerowego X-KOM.PL.

Informacja X-KOM.PL

O autorze

Mariusz Kołacz

Informatyką i nowymi technologiami zajmuje się od ponad 15 lat. Od 2008 roku moją drugą pasją jest marketing internetowy. Aktualnie prowadzę agencję reklamową, gdzie realizuję projekty z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych (SEO), reklamy na Facebooku i Google ADS (Google AdWords) oraz w zakresie optymalizacji konwersji w sklepach internetowych. Oprócz tego tworzę narzędzia SEO, piszę teksty, projektuję strony internetowe przyjazne SEO, w wolnych chwilach czytam literaturę z tematyki medycyny, parapsychologii.

4 komentarze

Kliknij tutaj aby skomentować

  • Czy przypadkiem te komentarze i wypowiedzi na temat sprzętu nie polegają na „pozycjonowaniu” / „indeksowaniu” strony internetowej?

    • W niewielkim stopniu tak, ale moim zdaniem bardziej uwaga jest skupiona na zwiększeniu sprzedaży.

  • W temacie komputerów jakoś mocno nie siedzę, ale z tego co piszesz warto się przyjrzeć i może wziąć udział w konkursie, a tablet – przydałby się, szczególnie że obecny ledwo zipie.

  • bardzo ciekawe 😉
    Szkoda, że pewnie już nieaktualne, a chętnie wziąłbym udział – tak jak mówi przedmówca tablet by się przydał :))