piesek

Kampania charytatywna “SEO dla zwierząt”

26 stycznia wystartowała kampania charytatywna “SEO dla zwierząt”. W ramach kampanii wszystkich czytelników bloga proszę o złożenie dobrowolnego datku na fundacje i schroniska dla bezdomnych zwierząt. Kampania kierowana jest do osób, które naprawdę chcą pomóc. Jeśli okażesz dobre serce możesz poprosić mnie o udostępnienie aplikacji z tego wątku. W kampanii uczestniczą tylko te podmioty, które zostały zweryfikowane i wyraziły zgodę na uczestniczenie. Zapraszam wszystkich do udziału w kampanii i wsparcia organizacji pomagających zwierzętom.

Fundacje i schroniska biorące udział w kampanii

Powyższe fundacje/schroniska zostały zweryfikowane – stan na 22 stycznia 2014 r. W przypadku gdy otrzymam wiarygodne informacje (wolontariusze, telewizja etc.), że datki nie są wykorzystywane zgodnie z ich przeznaczeniem, dana fundacja/schronisko może zostać usunięta z tej listy. Proszę tego nie brać do siebie, wszystkim nam zależy, by pieniądze z dotacji szły na szczytny cel, a nie do kieszeni prywatnych osób. Nie wątpię w czystość intencji osób zaangażowanych w pomoc, jednakże muszę jasno poinformować o warunkach uczestnictwa. Informuję jednocześnie, że wszystkie wymienione fundacje/schroniska wyraziły zgodę na udział w kampanii.

Aplikacje biorące udział w kampanii oraz kwoty udostępniania

Jeśli przekazałeś datek możesz gratisowo otrzymać jedną lub kilka wybranych aplikacji, w zależności od wysokości datku.

Pakiet 1 – aplikacje udostępniane – jeśli przekazałeś datek w kwocie min. 20zł możesz otrzymać:

Pakiet 2 – aplikacje udostępniane – jeśli przekazałeś datek w kwocie min. 50zł możesz otrzymać:

Osoby które dodatkowo udostępnią ten wątek na Google+, Twitterze oraz swojej tablicy na Facebooku proszę by w wiadomości e-mail zamieściły linki bezpośrednie do udostępnionego zasobu.

Regulamin

 • Kampania “SEO dla zwierząt” została uruchomiona w celu pomocy bezdomnym zwierzętom, w której to użytkownicy składają dobrowolne datki na cele charytatywne – datki na fundacje i schroniska.
 • Blog techformator.pl nie pośredniczy w przekazywaniu pieniędzy, nie przyjmuje żadnych wpłat, ani także nie jest podmiotem stowarzyszonym. Blog udostępnia jedynie informacje, które fundacje i schroniska biorą udział w kampanii.
 • Wpłat należy dokonywać bezpośrednio na konta fundacji i schronisk biorących udział w kampanii. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości z płatnościami proszę kontaktować się bezpośrednio z konkretną fundacją lub schroniskiem. Dane kontaktowe i numery kont znajdziecie na stronach fundacji.
 • Datki są dobrowolne. Jeśli Twoim jedynym celem jest zdobycie aplikacji – odpuść sobie i nie przesyłaj dotacji. Kampania jest dla osób, które z własnej woli chcą pomóc zwierzakom.
 • Jeśli przekazałeś datek na cele charytatywne możesz mnie poprosić, abym udostępnił bezpłatnie jedną z aplikacji (lub kilka z nich) znajdujących się w sekcji “Aplikacje biorące udział w kampanii”. Złożenie prośby nie jest równoznaczne z udostępnieniem aplikacji.
 • Kontaktując się ze mną w sprawie udostępnienia musisz potwierdzić, że dokonałeś wpłaty. W przypadku braku otrzymania potwierdzenia, prośba o udostępnienie aplikacji nie zostanie spełniona.
 • Wszystkie potwierdzenia należy nadsyłać wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej. Po zweryfikowaniu prośby, potwierdzenie zostanie trwale usunięte z klienta poczty elektronicznej i nośników magazynujących, jeśli były wykorzystywane w toku weryfikacji.
 • Po pomyślnym zweryfikowaniu prośby, aplikacja lub aplikacje zostaną udostępnione bezpłatnie w terminie do 30 dni roboczych. O pomyślnej weryfikacji zostaniesz poinformowany za pośrednictwem poczty elektronicznej. W przypadku gdy będą wątpliwości co do autentyczności potwierdzenia, zastrzegam sobie prawo do odmowy wydania aplikacji.
 • Jeśli zostanie stwierdzony problem w dostarczeniu wiadomości do adresata (e-mail) np. zwrotka z informacją że podany e-mail już nie istnieje, “quota exceeded” czyli przepełnienie skrzynki pocztowej lub inny błąd uniemożliwiający dostarczenie wiadomości – osoba może stracić przywilej otrzymania bezpłatnych aplikacji, dlatego należy zadbać o to, by do kontaktu ze mną użyć odpowiedniego adresu e-mail.
 • Udostępnione programy przypisane są do konkretnego użytkownika (osoby) bez możliwości przeniesienia licencji na inną osobę.
 • Aplikacje dostarczane są “takie jakie są”. Autor nie dostarcza dla nich pomocy technicznej ani aktualizacji, mimo to jeśli masz jakieś pytania lub propozycje zmian chętnie Cię wysłucham. Jednocześnie informuję, że z racji pracy na etacie i wielu innych obowiązków, odpowiedzi na pytania będę przesyłać do 14 dni roboczych.
 • Aplikacji udostępnionych w ramach kampanii “SEO dla zwierząt” nie wolno sprzedawać, udostępniać osobom trzecim, ani reprodukować w jakikolwiek sposób. Aplikacje mogą być wykorzystywane do celów komercyjnych wyłącznie przez te osoby, które posiadają potwierdzenie uczestniczenia w kampanii.
 • Raz wydana aplikacja nie podlega zwrotowi ani zamianie na inną.
 • Zastrzegam sobie prawo do wycofania dowolnej aplikacji biorącej udział w kampanii w każdej chwili bez podania przyczyny. O fakcie wycofania programu użytkownicy będą informowani za pośrednictwem mediów społecznościowych (Facebook lub Google+).
 • Informuję również, że do sekcji “Aplikacje biorące udział w kampanii” w każdej chwili mogą zostać dopisane dodatkowe aplikacje. Zasady ich udostępniania będą podawane do publicznej wiadomości za pośrednictwem mediów społecznościowych (Facebook lub Google+). Osoby, które już złożyły datki i otrzymały bezpłatne programy, nie przysługuje opcja wymiany.
 • Programy zostały przetestowane, jednakże nie mogę zagwarantować stabilności funkcjonowania zarówno aplikacji jak i systemu na którym go uruchomiono. Nie odpowiadam za szkody wywołane wskutek uruchomienia programu oraz za sposób wykorzystania aplikacji przez użytkownika.
 • Wszystkie udostępnione programy do uruchomienia wymagają bibliotek środowiska Microsoft .NET Framework oraz systemu operacyjnego Microsoft Windows XP, Vista lub Windows 7. Szczegółowe informacje o wymaganiach można uzyskać w wątkach informacyjnych o programach.
 • Użytkownik uczestnicząc w kampanii oświadcza, iż zapoznał się z niniejszym regulaminem i zaakceptował wszystkie postanowienia w nim zawarte.
 • Kampania “SEO dla zwierząt” nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.
 • Regulamin może zostać zmieniony w każdej chwili. O wszelkich zmianach użytkownicy będą informowani za pośrednictwem mediów społecznościowych (Facebook lub Google+).

14 komentarzy

Kliknij tutaj aby skomentować

  • Dzięki w imieniu zwierzaków którym pomogłeś 🙂

   Aplikacje przesłane.

   Jak masz pytania pisz na mail.

  • Niestety nie można oddzielnie. Aplikacje dostępne są wyłącznie w pakietach.
   Jak dojdą do tego grona inne aplikacje, być może zdecyduję się na inną formułę udostępniania, ale wtedy z pewnością CatVotera nie będzie już na tej liście.
   Pozdrawiam!

 • Ja mam mieszane uczucia co do takich akcji bo tak naprawdę wielu ludzi głoduje i wolę im pomagać, ale każdy robi jak uważa.

 • Dzięki Mariusz za programy Catvoter i commenluv generator wymiatają 😀
  Czy można liczyć na jedną drobną aktualizacje dla catvotera?

  • @Tommy, proszę prześlij mi swoje propozycje na e-mail. Oficjalnie supportu i aktualizacji dla aplikacji biorących udział w kampanii “SEO dla zwierząt” nie udostępniam, ale jak będę miał czas dodam do programu to co chcesz o ile nie będzie z tym dużo roboty. Dzięki za wpłatę w imieniu zwierzaków i pozdrawiam.

   Odnośnie postu @Jestem za reformami

   Zwierzęta też głodują – według Ciebie nie należy się im pomoc?

   Ps. I właśnie dlatego zorganizowałem tą kampanię – dla ludzi o wiele łatwiej zebrać pieniądze, a o zwierzętach już znacznie mniej osób pamięta. Mam nadzieję że kiedyś to zrozumiesz.

 • Wiem, że dużo osób podchodzi do takich akcji – ludzie na świecie głodują, a Ty pomagasz zwierzętom?! Całego zła na świecie samemu nie wytępię, a zwierzaki lubię to dlaczego nie wesprzeć finansowo? Świetna akcja! 🙂

 • zgadzam się! na szczęście mamy różnorodność – i każdy może wybrać, którą inicjatywę pragnie wesprzeć 😉 Oby było ich jak najwięcej!!

Reklama

O autorze

Mariusz Kołacz

Freelancer z ponad 10 letnim doświadczeniem, specjalizujący się w marketingu internetowym dla e-commerce. Prowadzi kompleksowe kampanie SEO, Google ADS, Facebook ADS dla małych i dużych przedsiębiorstw. Po godzinach bloguje na tematy związane z SEO i IT oraz zgłębia tajniki medycyny i parapsychologii.