round-fejs

Facebook RSS - jak upolować promocje na Facebooku

Często na Facebooku móżna znaleźć ciekawe promocje na templatki, kursy, listy a nawet pełne wersje programów (nie tylko SEO). W ostatnim czasie również i na fejsowej stronie TechFormator można było znaleźć kilka ciekawszych propozycji programów dostępnych za darmo. Niestety jak to bywa w tego typu super okazjach, aby otrzymać soft za free, trzeba go zainstalować i aktywować (zarejestrować) przeważnie w przeciągu 24h. Zatem kluczem do upolowania darmowej licencji jest szybki dostęp do informacji o promocji. Ten poradnik jest przeznaczony dla osób, które nie chcą przegapić na fejsie ciekawych promocji.

Czytaj dalej

gp-ikona

Gather Proxy - darmowy Proxy Harvester i Checker

W codziennej pracy seowca serwery proxy odgrywają ogromną rolę - to dzięki nim możliwe jest monitorowanie pozycji czy też scrapowanie wyników wyszukiwania pod kątem danego footprintu. Jest wiele serwisów, które dostarczają wartościowe listy jak Samair czy Xroxy. Kolejnym jest Gather Proxy, który jako jeden z nielicznych oferuje również desktopową aplikację (GPTool) do automatyzacji procesu pobierania i sprawdzania serwerów pośredniczących.

Czytaj dalej

net-con

Szybkie sprawdzanie proxy w Fast Google Proxy Checker

Jak już informowałem Was na Facebooku, w ramach nauki programowania aplikacji wielowątkowych stworzyłem mały, zgrabny programik do testowania serwerów proxy. Nie jest to żadna nowość, takich programów sporo na rynku. Wiem że sofcik może nie jest idealny od strony programistycznej (zdziwiłbym się jakby był na tym etapie), ale jako że działa stabilnie udostępniam go, może komuś się przyda. Jeśli będzie zainteresowanie projektem, nie wykluczam rozbudowy aplikacji.

Czytaj dalej

gpcheck

Testowanie proxy w Google Proxy Checker

Kilka dni temu na forum BHW udostępniono interesujący darmowy program o nazwie Google Proxy Checker. Zadaniem aplikacji jest sprawdzenie stanu danego proxy. Dostępne są dwie wersje, z klasyczną metodą weryfikacji oraz z weryfikacją dla Google. Postanowiłem przetestować w praktyce skuteczność Google Proxy Checker i w dniu dzisiejszym publikuję wpis na ten temat. Zapraszam do lektury.

Czytaj dalej