tech-new

Kolejne zmiany w wyglądzie i funkcjonalności

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, pora na kolejne zmiany w wyglądzie i funkcjonalności. Kilka miesięcy temu zaplanowałem sobie stworzenie nowej autorskiej skórki Fibiquity, plan zrealizowałem. Pomimo wielu pozytywnych opinii nie byłem z niej zadowolony, dlatego też od początku października ostro zabrałem się do pracy i z dniem dzisiejszym mogę przedstawić drugą wersję Fibiquity.

Czytaj dalej

tf

Zmiany na blogu

Od dłuższego czasu planowałem wprowadzić na stronie zmiany i stało się, dzisiaj pierwszy etap wdrażania nowego wizerunku bloga Techformator. Zaczynam od skórki, która jest jeszcze w fazie beta, lecz postanowiłem ją wprowadzić. Z góry za ewentualne (niewykryte) błędy przepraszam :) Gdybyście znaleźli jakieś nieprawidłowości, bardzo proszę o informację, w komentarzu do niniejszego wpisu, na GG/Jabber lub E-mail.

Czytaj dalej

Cluv

Aktywacja CommentLuv

Po długich testach i problemach związanych z wdrożeniem w życie nowej funkcji, miło mi zakomunikować, że od dzisiaj na blogu funkcjonuje wtyczka CommentLuv, dzięki której każdy komentujący otrzymuje dodatkowy bonus w postaci linku dofollow prowadzącego do wybranego przez siebie wpisu.

Czytaj dalej

Blog TechFormator - początek

W dniu dzisiejszym rusza moja strona, która w założeniu ma być nie tylko moją wizytówką, lecz także w pełni profesjonalnym blogiem komputerowym. Na początku będzie można znaleźć tutaj wiele ciekawych, unikalnych poradników, instrukcje obsługi oprogramowania użytkowego oraz o ile czas pozwoli aktualności komputerowe.

Czytaj dalej