up

Zmiany na blogu techformator.pl

Jak wiecie blog od dawna nie był aktualizowany, nie pojawiały się na nim żadne wpisy, najwyższa pora to zmienić. Jednak, aby wkroczyć w nową fazę potrzebne są spore zmiany, które obejmują również modyfikacje w skrypcie, wtyczkach i samej skórce. Wymaga to czasu i wielu testów, aby w 100% dostosować wszystko.

Czytaj dalej

staty2015

Rok 2015 w statystykach - Podsumowanie roku 2015

2016 rok czas zacząć! Początek roku to analizy, podsumowania, wnioski oraz to, co istotniejsze, zaplanowanie działań na najbliższe miesiące. Pomimo że w 2015 roku nie udało się zrealizować wszystkich celów, głównie przez problemy zdrowotne, to w perspektywie ostatnich 12 miesięcy, ubiegły rok oceniam bardzo pozytywnie, tym bardziej, że był to rekordowy rok, jeśli chodzi o liczbę odwiedzin bloga (wbrew najmniejszej w historii bloga liczby publikacji - 26).

Czytaj dalej

jeden procent podatku

PIT 2015 - Rozliczasz PIT? Przekaż 1% podatku

Początek roku 2015 mamy już za sobą. Zbliża się dużymi krokami moment, w którym musimy rozliczyć się z przychodów uzyskanych w roku poprzednim w zeznaniu rocznym PIT. Podobnie jak w roku ubiegłym możliwe jest przekazanie jednego procenta podatku wybranej organizacji pożytku publicznego. To Ty decydujesz, której organizacji udzielisz wsparcia w rozliczeniu rocznym PIT 2015.

Czytaj dalej

ret-ikonka

Podsumowanie 2013 roku na blogu TechFormator

Zwykle nie publikuję podsumowań, jednakże w tym roku blog TechFormator obchodził 3 urodziny dokładnie w październiku i postanowiłem przedstawić garść statystyk za 2013 rok. W 2013 roku było wiele sukcesów, były też i porażki - jak to w życiu bywa raz na wozie, raz pod wozem. Większość kluczowych przedsięwzięć została zrealizowana mimo wielu przeciwności losu - takie rzeczy działają na mnie motywująco i czym trudniej było osiągnąć cel, tym większa była moja mobilizacja. Co było największą porażką? Jakie były największe osiągnięcia?

Czytaj dalej

Komentarze

Seo blogi w disavow!

Coraz częściej słyszy się o bezmyślnym dodawaniu adresów WWW do Disavow Tool, najczęściej dotyczy to osób - webmasterów, którzy na własną rękę próbują odfiltrowywać swoje strony. W tym gronie z pewnością znajdziemy także specjalistów SEO, którzy nie mają większego doświadczenia, nie wiedzą jak prawidłowo wykonać analizę, jak odpowiednio ocenić jakość linków i przygotować plik disavow wykluczający szkodliwe linki. Wiele osób idzie też na łatwiznę i dodaje do disavow wszystko jak leci, nie zważając na żadne statystyki, baaa nawet nie sprawdzając docelowych adresów URL.

Czytaj dalej